Produkte > INFINEON TECHNOLOGIES > SAKTC1796256F150EBEKDUMA1
SAKTC1796256F150EBEKDUMA1
SAKTC1796256F150EBEKDUMA1 Infineon Technologies
INFNS13200-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Infineon Technologies
Description: 32-BIT RISC FLASH MCU
Packaging: Bulk
Package / Case: 416-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 150MHz
Program Memory Size: 2MB (2M x 8)
RAM Size: 256K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Oscillator Type: External, Internal
Program Memory Type: FLASH
EEPROM Size: 128K x 8
Core Processor: TriCore™
Data Converters: A/D 44x8/10/12b SAR
Core Size: 32-Bit Single-Core
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3.13V ~ 3.47V
Connectivity: ASC, CANbus, EBI/EMI, MLI, MSC, SPI, SSC, UART/USART
Peripherals: DMA, POR, WDT
Supplier Device Package: 416-PBGA (27x27)
Part Status: Active
Number of I/O: 123
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SAKTC1796256F150EBEKDUMA1 Infineon Technologies
Description: 32-BIT RISC FLASH MCU, Packaging: Bulk, Package / Case: 416-BBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 150MHz, Program Memory Size: 2MB (2M x 8), RAM Size: 256K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Oscillator Type: External, Internal, Program Memory Type: FLASH, EEPROM Size: 128K x 8, Core Processor: TriCore™, Data Converters: A/D 44x8/10/12b SAR, Core Size: 32-Bit Single-Core, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3.13V ~ 3.47V, Connectivity: ASC, CANbus, EBI/EMI, MLI, MSC, SPI, SSC, UART/USART, Peripherals: DMA, POR, WDT, Supplier Device Package: 416-PBGA (27x27), Part Status: Active, Number of I/O: 123, DigiKey Programmable: Not Verified.