Produkte > INFINEON TECHNOLOGIES > SAKTC1797384F150EFACKXUMA1
SAKTC1797384F150EFACKXUMA1 Infineon Technologies
INFNS30466-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Infineon Technologies
Description: 32-BIT RISC FLASH MCU
Packaging: Bulk
Package / Case: 416-BGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 150MHz
Program Memory Size: 3MB (3M x 8)
RAM Size: 176K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Oscillator Type: External, Internal
Program Memory Type: FLASH
EEPROM Size: 64K x 8
Core Processor: TriCore™
Data Converters: A/D 48x10b SAR
Core Size: 32-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.42V ~ 1.58V