Produkte > LEMO > SAN.M22.GLA.6GZ
SAN.M22.GLA.6GZ
SAN.M22.GLA.6GZ LEMO
SP_connector_medical_en-1108985.pdf
Hersteller: LEMO
Circular Push Pull Connectors 22POS ML PLUG 2A GRAY COLLET
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SAN.M22.GLA.6GZ LEMO
Description: CONN PLUG MALE 22P GOLD SLDR CUP, Packaging: Bulk, Features: Backshell, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Gray, Current Rating (Amps): 2A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 22, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: M22, Operating Temperature: -50°C ~ 170°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm), Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Sulfone, Primary Material: Plastic.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Features: Backshell
Connector Type: Plug, Male Pins
Color: Gray
Current Rating (Amps): 2A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 22
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: M22
Operating Temperature: -50°C ~ 170°C
Fastening Type: Push-Pull
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Cable Opening: 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)