Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SAR315M000S032
SAR315M000S032
SAR315M000S032 NextGen Components
SAR303M825S032.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: 315MHz SAW Res. +/-75KHz 8P 5050
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: SAW
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height: 0.059" (1.50mm)
Frequency Tolerance: ±75kHz
Impedance: 50 Ohms
Frequency: 315 MHz
auf Bestellung 600000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SAR315M000S032 NextGen Components
Description: 315MHz SAW Res. +/-75KHz 8P 5050, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: SAW, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height: 0.059" (1.50mm), Frequency Tolerance: ±75kHz, Impedance: 50 Ohms, Frequency: 315 MHz.