Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SAR868M350S035
SAR868M350S035
SAR868M350S035 NextGen Components
3372_SAR868M350S035.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: 868.35MHz SAW Res. +/-200KHz 8P
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: SAW
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height: 0.059" (1.50mm)
Frequency Tolerance: ±200kHz
Impedance: 50 Ohms
Frequency: 868.35 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details SAR868M350S035 NextGen Components
Description: 868.35MHz SAW Res. +/-200KHz 8P, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: SAW, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height: 0.059" (1.50mm), Frequency Tolerance: ±200kHz, Impedance: 50 Ohms, Frequency: 868.35 MHz.