Produkte > CYNERGY3 > SAR91203
SAR91203
SAR91203 Cynergy3
cynergy3_s_v2-1892355.pdf
Hersteller: Cynergy3
Reed Relays HV RELAYS
auf Bestellung 31 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SAR91203 Cynergy3
Description: RELAY REED SPST 500MA 12V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Coil Current: 20 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Rhodium (Rh), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 500 mA, Switching Voltage: 20VAC, 20VDC - Max, Must Release Voltage: 1.25 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 1 ms, Release Time: 0.5 ms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SAR91203 SAR91203 Hersteller : Sensata-Cynergy3 cynergy3-s-v3.pdf Description: RELAY REED SPST 500MA 12V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Coil Current: 20 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Rhodium (Rh)
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 500 mA
Switching Voltage: 20VAC, 20VDC - Max
Must Release Voltage: 1.25 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC