SAR91203U Sensata-Cynergy3
cynergy3-s-ul-v4.pdf
Hersteller: Sensata-Cynergy3
Description: RR HV N/O 3KV 2A 12V COIL UL
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Coil Current: 20 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Rhodium (Rh)
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 500 mA
Switching Voltage: 20VAC, 20VDC - Max
Must Release Voltage: 1.25 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 1 ms
Release Time: 0.5 ms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SAR91203U Sensata-Cynergy3
Description: RR HV N/O 3KV 2A 12V COIL UL, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Coil Current: 20 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Rhodium (Rh), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 500 mA, Switching Voltage: 20VAC, 20VDC - Max, Must Release Voltage: 1.25 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 1 ms, Release Time: 0.5 ms.
Weitere Produktangebote SAR91203U
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SAR91203U SAR91203U Hersteller : Cynergy3 S_UL__series_2019-1826800.pdf Reed Relays RR HV n/o 3kV 2A 12V coil UL