Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SAR915M000S034
SAR915M000S034
SAR915M000S034 NextGen Components
SAR915M000S034.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: 915MHz SAW Res. +/-150KHz 8P 505
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: SAW
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height: 0.059" (1.50mm)
Frequency Tolerance: ±150kHz
Part Status: Active
Impedance: 50 Ohms
Frequency: 915 MHz
auf Bestellung 60000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SAR915M000S034 NextGen Components
Description: 915MHz SAW Res. +/-150KHz 8P 505, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: SAW, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height: 0.059" (1.50mm), Frequency Tolerance: ±150kHz, Part Status: Active, Impedance: 50 Ohms, Frequency: 915 MHz.