SAR92405
SAR92405 Sensata-Cynergy3
cynergy3-s-v3.pdf
Hersteller: Sensata-Cynergy3
Description: RELAY REED SPST 500MA 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Coil Current: 24 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Rhodium (Rh)
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 500 mA
Switching Voltage: 20VAC, 20VDC - Max
Must Release Voltage: 3 VDC
Must Operate Voltage: 20 VDC
Operate Time: 1 ms
Release Time: 0.5 ms
Part Status: Active
auf Bestellung 33 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SAR92405 Sensata-Cynergy3
Description: RELAY REED SPST 500MA 24V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Coil Current: 24 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Rhodium (Rh), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 500 mA, Switching Voltage: 20VAC, 20VDC - Max, Must Release Voltage: 3 VDC, Must Operate Voltage: 20 VDC, Operate Time: 1 ms, Release Time: 0.5 ms, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SAR92405
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SAR92405 SAR92405 Hersteller : Cynergy3 S_series_2018-1827011.pdf Reed Relays 5KV 24V, SPNO Rhodium - PCB mount