SBC1826A Winchester Interconnect
Hersteller: Winchester Interconnect
Description: CONN BNC PLUG STR 75 OHM CRIMP
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Male Pin
Contact Termination: Crimp
Impedance: 75Ohm
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Cable Group: Belden 1826A
Fastening Type: Bayonet Lock
Ingress Protection: Weatherproof
Connector Style: BNC
Housing Color: Silver
Shield Termination: Crimp
Part Status: Active
Frequency - Max: 1 GHz
Number of Ports: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBC1826A Winchester Interconnect
Description: CONN BNC PLUG STR 75 OHM CRIMP, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pin, Contact Termination: Crimp, Impedance: 75Ohm, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Cable Group: Belden 1826A, Fastening Type: Bayonet Lock, Ingress Protection: Weatherproof, Connector Style: BNC, Housing Color: Silver, Shield Termination: Crimp, Part Status: Active, Frequency - Max: 1 GHz, Number of Ports: 1.