SBCH151K5J
SBCH151K5J TE Connectivity Passive Product
product-1623723-2.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 1.5K OHM 5% 17W AXIAL
Power (Watts): 17W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.394" x 0.354" Rectangular x 2.953" L (10.00mm x 9.00mm x 75.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 350°C
Number of Terminations: 2
Part Status: Active
Resistance: 1.5 kOhms
auf Bestellung 193 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBCH151K5J TE Connectivity Passive Product
Description: RES 1.5K OHM 5% 17W AXIAL, Power (Watts): 17W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.394" x 0.354" Rectangular x 2.953" L (10.00mm x 9.00mm x 75.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 350°C, Number of Terminations: 2, Part Status: Active, Resistance: 1.5 kOhms.