Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SBF315M00S3025
SBF315M00S3025
SBF315M00S3025 NextGen Components
SBF315M00S3025.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: 315MHz Filter IL 1.8dB 6p 3838
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 1.8dB
Bandwidth: 3MHz
Applications: Wireless
Frequency - Center: 315MHz
Height (Max): 0.059" (1.50mm)
auf Bestellung 600000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBF315M00S3025 NextGen Components
Description: 315MHz Filter IL 1.8dB 6p 3838, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 1.8dB, Bandwidth: 3MHz, Applications: Wireless, Frequency - Center: 315MHz, Height (Max): 0.059" (1.50mm).