Produkte > LUMINUS DEVICES INC. > SBR-70-B-F75-KF300
SBR-70-B-F75-KF300 Luminus Devices Inc.
Hersteller: Luminus Devices Inc.
Description: LED MOD SBR-70 BLUE SMD
Packaging: Tray
Color: Blue
Wavelength: 445nm (435nm ~ 455nm)
Size / Dimension: 19.90mm Dia
Type: Chip On Board (COB)
Configuration: Starboard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.2V
Height: 3.44mm
Current - Test: 10.5A
Viewing Angle: 19°
Lens Type: Flat
Current - Max: 14.0A
Lumens/Watt @ Current - Test: 7 lm/W
Light Emitting Surface (LES): 3.00mm Dia
Temperature - Test: 25°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 245lm (Typ)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBR-70-B-F75-KF300 Luminus Devices Inc.
Description: LED MOD SBR-70 BLUE SMD, Packaging: Tray, Color: Blue, Wavelength: 445nm (435nm ~ 455nm), Size / Dimension: 19.90mm Dia, Type: Chip On Board (COB), Configuration: Starboard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.2V, Height: 3.44mm, Current - Test: 10.5A, Viewing Angle: 19°, Lens Type: Flat, Current - Max: 14.0A, Lumens/Watt @ Current - Test: 7 lm/W, Light Emitting Surface (LES): 3.00mm Dia, Temperature - Test: 25°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 245lm (Typ).