Produkte > LUMINUS DEVICES INC. > SBR-90-W65S-R71-NA102
SBR-90-W65S-R71-NA102
SBR-90-W65S-R71-NA102 Luminus Devices Inc.
Luminus_SBT-90_Datasheet.pdf
Hersteller: Luminus Devices Inc.
Description: LED MOD SBR-90 WH STARBRD 6500K
Packaging: Tray
Color: White, Cool
Size / Dimension: 19.90mm Dia
Type: LED Module
Configuration: Starboard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.5V
Height: 3.50mm
Current - Test: 9A
Lens Type: Flat
Current - Max: 9A
Lumens/Watt @ Current - Test: 52 lm/W
CCT (K): 6500K
CRI (Color Rendering Index): 70 (Typ)
Light Emitting Surface (LES): 3.00mm L x 3.00mm W
Temperature - Test: 40°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 1650lm (1590lm ~ 1710lm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBR-90-W65S-R71-NA102 Luminus Devices Inc.
Description: LED MOD SBR-90 WH STARBRD 6500K, Packaging: Tray, Color: White, Cool, Size / Dimension: 19.90mm Dia, Type: LED Module, Configuration: Starboard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.5V, Height: 3.50mm, Current - Test: 9A, Lens Type: Flat, Current - Max: 9A, Lumens/Watt @ Current - Test: 52 lm/W, CCT (K): 6500K, CRI (Color Rendering Index): 70 (Typ), Light Emitting Surface (LES): 3.00mm L x 3.00mm W, Temperature - Test: 40°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 1650lm (1590lm ~ 1710lm).
Weitere Produktangebote SBR-90-W65S-R71-NA102
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SBR-90-W65S-R71-NA102 SBR-90-W65S-R71-NA102 Hersteller : Luminus Devices Luminus_SBT-90_Datasheet-1511959.pdf LED Lighting Modules White 6500 K 1710 @ 9.0A