Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SBR315M000S022
SBR315M000S022
SBR315M000S022 NextGen Components
SBR315M000S022.pdf?rlkey=mp9l3zewskvt47dhbwp6krcgp&st=mu6x0s95&dl=0
Hersteller: NextGen Components
Description: 315MHz SAW Res. +/-75KHz 6P 3838
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: SAW
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height: 0.059" (1.50mm)
Frequency Tolerance: ±75kHz
Impedance: 50 Ohms
Frequency: 315 MHz
auf Bestellung 600000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBR315M000S022 NextGen Components
Description: 315MHz SAW Res. +/-75KHz 6P 3838, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: SAW, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height: 0.059" (1.50mm), Frequency Tolerance: ±75kHz, Impedance: 50 Ohms, Frequency: 315 MHz.