Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SBR868M350S024
SBR868M350S024
SBR868M350S024 NextGen Components
SBR868M350S024.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: 868.35MHz SAW Res. +/-150KHz 6P
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: SAW
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height: 0.059" (1.50mm)
Frequency Tolerance: ±150kHz
Impedance: 50 Ohms
Frequency: 868.35 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBR868M350S024 NextGen Components
Description: 868.35MHz SAW Res. +/-150KHz 6P, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: SAW, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height: 0.059" (1.50mm), Frequency Tolerance: ±150kHz, Impedance: 50 Ohms, Frequency: 868.35 MHz.