Produkte > KNOWLES SYFER > SBSGC0500224MXB
SBSGC0500224MXB Knowles Syfer
SBSG-SBSGC-10A.ashx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.179" L x 0.126" W x 0.104" H (4.55mm x 3.20mm x 2.65mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 39dB @ 100MHz
Height (Max): 0.104" (2.65mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Current: 10 A
auf Bestellung 167 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBSGC0500224MXB Knowles Syfer
Description: CAP CER, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.179" L x 0.126" W x 0.104" H (4.55mm x 3.20mm x 2.65mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 39dB @ 100MHz, Height (Max): 0.104" (2.65mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, Current: 10 A.
Weitere Produktangebote SBSGC0500224MXB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SBSGC0500224MXB SBSGC0500224MXB Hersteller : Knowles Syfer SBSGDatasheet-1316245.pdf EMI Filter Circuits 50V .22uF X7R 20% 5.25x3.2mm C Filter