Produkte > KNOWLES SYFER > SBSGP0500224MXB
SBSGP0500224MXB
SBSGP0500224MXB Knowles Syfer
SBSGDatasheet-1316245.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
EMI Filter Circuits 50V .22uF X7R 20% 5.25x3.2mm Pi Filter
auf Bestellung 464 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBSGP0500224MXB Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.22UF 20% 50V 1812, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.179" L x 0.126" W (4.55mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Feed Through, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 39dB @ 100MHz, Height (Max): 0.104" (2.65mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, Current: 5 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SBSGP0500224MXB SBSGP0500224MXB Hersteller : Knowles Syfer SBSG.pdf Description: CAP FEEDTHRU 0.22UF 20% 50V 1812
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.179" L x 0.126" W (4.55mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Feed Through
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 39dB @ 100MHz
Height (Max): 0.104" (2.65mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Current: 5 A