Produkte > KNOWLES SYFER > SBSGP1000104MXR
SBSGP1000104MXR Knowles Syfer
SBSG.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.179" L x 0.126" W (4.55mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Values: C = 0.1µF
Height: 0.104" (2.65mm)
Attenuation Value: 39dB @ 100MHz
Filter Order: 3rd
Applications: General Purpose
Technology: LC (Pi)
ESD Protection: No
Number of Channels: 1
Current: 5 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBSGP1000104MXR Knowles Syfer
Description: SURFACE MOUNT C AND PI FILTER, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.179" L x 0.126" W (4.55mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Values: C = 0.1µF, Height: 0.104" (2.65mm), Attenuation Value: 39dB @ 100MHz, Filter Order: 3rd, Applications: General Purpose, Technology: LC (Pi), ESD Protection: No, Number of Channels: 1, Current: 5 A.