Produkte > KNOWLES SYFER > SBSGP5000102MXB
SBSGP5000102MXB Knowles Syfer
SBSG.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.179" L x 0.126" W (4.55mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 39dB @ 100MHz
Height (Max): 0.104" (2.65mm)
Capacitance: 1000 pF
Current: 5 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBSGP5000102MXB Knowles Syfer
Description: SURFACE MOUNT C AND PI FILTER, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.179" L x 0.126" W (4.55mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 39dB @ 100MHz, Height (Max): 0.104" (2.65mm), Capacitance: 1000 pF, Current: 5 A.
Weitere Produktangebote SBSGP5000102MXB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SBSGP5000102MXB SBSGP5000102MXB Hersteller : Knowles Syfer SBSGDatasheet-1316245.pdf EMI Filter Circuits 500V .001uF X7R 20% 5.25x3.2mm Pi Filter