Produkte > KNOWLES SYFER > SBSMC2000104MXB
SBSMC2000104MXB Knowles Syfer
SBSM-SBSMC-20A.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 43dB @ 100MHz
Height (Max): 0.133" (3.38mm)
Capacitance: 0.1 µF
Current: 20 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBSMC2000104MXB Knowles Syfer
Description: SURFACE MOUNT C AND PI FILTER, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 43dB @ 100MHz, Height (Max): 0.133" (3.38mm), Capacitance: 0.1 µF, Current: 20 A.