Produkte > KNOWLES SYFER > SBSMC5000222MXT
SBSMC5000222MXT
SBSMC5000222MXT Knowles Syfer
SBSM-SBSMC-20A.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 2200PF 500V 2220
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Feed Through
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 31dB @ 100MHz
Height (Max): 0.133" (3.38mm)
Capacitance: 2200 pF
Current: 20 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBSMC5000222MXT Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 2200PF 500V 2220, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Feed Through, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 31dB @ 100MHz, Height (Max): 0.133" (3.38mm), Capacitance: 2200 pF, Current: 20 A.
Weitere Produktangebote SBSMC5000222MXT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SBSMC5000222MXT Hersteller : Knowles Syfer Page20_EMICatalog.pdf EMI Filter Circuits SBSM 500V 2.20 nF 20% X7R (2R1) , EMI filter