Produkte > KNOWLES SYFER > SBSMP0500474MXB
SBSMP0500474MXB
SBSMP0500474MXB Knowles Syfer
SBSM-SBSMP-10A.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.47UF 20% 50V 2220
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W x 0.133" H (5.70mm x 5.00mm x 3.38mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 44dB @ 100MHz
Height (Max): 0.133" (3.38mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
Current: 20 A
auf Bestellung 446 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBSMP0500474MXB Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.47UF 20% 50V 2220, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W x 0.133" H (5.70mm x 5.00mm x 3.38mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 44dB @ 100MHz, Height (Max): 0.133" (3.38mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.47 µF, Current: 20 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SBSMP0500474MXB SBSMP0500474MXB Hersteller : Knowles Syfer Syfer_SBSMDatasheet.pdf EMI Filter Circuits 470 NF 50V 5MHZ