Produkte > KNOWLES SYFER > SBSMP0500474MXR
SBSMP0500474MXR
SBSMP0500474MXR Knowles Syfer
SBSM-SBSMP-10A.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Values: C = 0.47µF
Height: 0.133" (3.38mm)
Attenuation Value: 44dB @ 100MHz
Filter Order: 3rd
Applications: General Purpose
Technology: LC (Pi)
ESD Protection: No
Part Status: Active
Number of Channels: 1
Current: 20 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBSMP0500474MXR Knowles Syfer
Description: SURFACE MOUNT C AND PI FILTER, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Values: C = 0.47µF, Height: 0.133" (3.38mm), Attenuation Value: 44dB @ 100MHz, Filter Order: 3rd, Applications: General Purpose, Technology: LC (Pi), ESD Protection: No, Part Status: Active, Number of Channels: 1, Current: 20 A.