Produkte > KNOWLES SYFER > SBSMP1000224MXB
SBSMP1000224MXB Knowles Syfer
SBSM-SBSMP-10A.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 44dB @ 100MHz
Height (Max): 0.133" (3.38mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Current: 10 A
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBSMP1000224MXB Knowles Syfer
Description: SURFACE MOUNT C AND PI FILTER, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 44dB @ 100MHz, Height (Max): 0.133" (3.38mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, Current: 10 A.
Weitere Produktangebote SBSMP1000224MXB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SBSMP1000224MXB Hersteller : Knowles Syfer Syfer_SBSMDatasheet.pdf EMI Filter Circuits SBSM 100V 220.00 nF 20% X7R (2R1) , EMI filter