Produkte > KNOWLES SYFER > SBSMP5000102MXT
SBSMP5000102MXT
SBSMP5000102MXT Knowles Syfer
SBSM-SBSMP-10A.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: FILTER LC(PI) 1000PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Values: C = 1000pF
Height: 0.130" (3.30mm)
Attenuation Value: 34dB @ 100MHz
Filter Order: 3rd
Applications: General Purpose
Technology: LC (Pi)
ESD Protection: No
Part Status: Obsolete
Number of Channels: 1
Current: 10 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBSMP5000102MXT Knowles Syfer
Description: FILTER LC(PI) 1000PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Values: C = 1000pF, Height: 0.130" (3.30mm), Attenuation Value: 34dB @ 100MHz, Filter Order: 3rd, Applications: General Purpose, Technology: LC (Pi), ESD Protection: No, Part Status: Obsolete, Number of Channels: 1, Current: 10 A.