Produkte > KNOWLES SYFER > SBSMP5000103MXB
SBSMP5000103MXB Knowles Syfer
SBSM-SBSMP-10A.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 44dB @ 100MHz
Height (Max): 0.133" (3.38mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Current: 10 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBSMP5000103MXB Knowles Syfer
Description: SURFACE MOUNT C AND PI FILTER, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 44dB @ 100MHz, Height (Max): 0.133" (3.38mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF, Current: 10 A.
Weitere Produktangebote SBSMP5000103MXB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SBSMP5000103MXB SBSMP5000103MXB Hersteller : Knowles Syfer Syfer_SBSMDatasheet-1316388.pdf EMI Filter Circuits 500V .01uF X7R 20% 6.6x5mm Pi Filter