Produkte > KNOWLES SYFER > SBSMP5000152MXT
SBSMP5000152MXT Knowles Syfer
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Values: C = 1500pF
Height: 0.133" (3.38mm)
Attenuation Value: 39dB @ 100MHz
Number of Channels: 1
Current: 20 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBSMP5000152MXT Knowles Syfer
Description: SURFACE MOUNT C AND PI FILTER, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Values: C = 1500pF, Height: 0.133" (3.38mm), Attenuation Value: 39dB @ 100MHz, Filter Order: 3rd, Applications: General Purpose, Technology: LC (Pi), ESD Protection: No, Part Status: Active, Number of Channels: 1, Current: 20 A.
Weitere Produktangebote SBSMP5000152MXT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SBSMP5000152MXT SBSMP5000152MXT Hersteller : Knowles Syfer Page17_EMICatalog.pdf EMI Filter Circuits SBSM 500V 1.50 nF 20% X7R (2R1) , EMI filter