Produkte > KNOWLES SYFER > SBSMP5000333MXB
SBSMP5000333MXB Knowles Syfer
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 44dB @ 100MHz
Height (Max): 0.133" (3.38mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.033 µF
Current: 10 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBSMP5000333MXB Knowles Syfer
Description: SURFACE MOUNT C AND PI FILTER, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 44dB @ 100MHz, Height (Max): 0.133" (3.38mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.033 µF, Current: 10 A.