Produkte > KNOWLES SYFER > SBSPP0500223MXB
SBSPP0500223MXB Knowles Syfer
SBSP-SBSPP-1A.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: FILTER LC(PI) 0.022UF SMD
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.126" L x 0.065" W (3.20mm x 1.65mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Values: C = 0.022µF
Height: 0.071" (1.80mm)
Attenuation Value: 37dB @ 100MHz
Number of Channels: 1
Current: 1 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBSPP0500223MXB Knowles Syfer
Description: FILTER LC(PI) 0.022UF SMD, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.126" L x 0.065" W (3.20mm x 1.65mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Values: C = 0.022µF, Height: 0.071" (1.80mm), Attenuation Value: 37dB @ 100MHz, Filter Order: 3rd, Applications: General Purpose, Technology: LC (Pi), ESD Protection: No, Number of Channels: 1, Current: 1 A.