Produkte > KNOWLES SYFER > SBSPP1000470MCB
SBSPP1000470MCB Knowles Syfer
SBSP-SBSPP-1A.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: FILTER LC(PI) 100PF SMD
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.126" L x 0.065" W (3.20mm x 1.65mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Values: C = 100pF
Height: 0.071" (1.80mm)
Attenuation Value: 7dB @ 100MHz
Number of Channels: 1
Current: 1 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBSPP1000470MCB Knowles Syfer
Description: FILTER LC(PI) 100PF SMD, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.126" L x 0.065" W (3.20mm x 1.65mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Values: C = 100pF, Height: 0.071" (1.80mm), Attenuation Value: 7dB @ 100MHz, Filter Order: 3rd, Applications: General Purpose, Technology: LC (Pi), ESD Protection: No, Number of Channels: 1, Current: 1 A.
Weitere Produktangebote SBSPP1000470MCB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SBSPP1000470MCB Hersteller : Knowles Syfer Page17_EMICatalog-1316265.pdf EMI Filter Circuits 1206 47pF 100V C0G 20% Pi Filter