Produkte > LUMINUS DEVICES > SBT-90-W65S-F71-NA100
SBT-90-W65S-F71-NA100
SBT-90-W65S-F71-NA100 Luminus Devices
Luminus_SBT-90_Datasheet-1511959.pdf
Hersteller: Luminus Devices
LED Lighting Modules White 6500 K 1590 @ 9.0A
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBT-90-W65S-F71-NA100 Luminus Devices
Description: LED SBT-90 COOL WHITE 6500K 2SMD, Packaging: Tray, Package / Case: 2-SMD, No Lead Exposed Pad, Color: White, Cool, Size / Dimension: 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.5V, Current - Test: 9A, Current - Max: 9A, Lumens/Watt @ Current - Test: 52 lm/W, Height - Seated (Max): 0.067" (1.71mm), CCT (K): 6500K, CRI (Color Rendering Index): 70 (Typ), Flux @ 25°C, Current - Test: 1650lm (1590lm ~ 1710lm).
Weitere Produktangebote SBT-90-W65S-F71-NA100
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tray
Package / Case: 2-SMD, No Lead Exposed Pad
Color: White, Cool
Size / Dimension: 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.5V
Current - Test: 9A
Current - Max: 9A
Lumens/Watt @ Current - Test: 52 lm/W
Height - Seated (Max): 0.067" (1.71mm)
CCT (K): 6500K
CRI (Color Rendering Index): 70 (Typ)
Flux @ 25°C, Current - Test: 1650lm (1590lm ~ 1710lm)