SBYV27-150-E3/54
SBYV27-150-E3/54 Vishay General Semiconductor
sbyv27.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor
Rectifiers 150 Volt 2.0A 15ns 50 Amp IFSM
auf Bestellung 1669 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBYV27-150-E3/54 Vishay General Semiconductor
Description: DIODE STANDARD 150V 2A DO204AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 15 ns, Technology: Standard, Capacitance @ Vr, F: 15pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 2A, Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15), Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 150 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.07 V @ 3 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 150 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SBYV27-150-E3/54 SBYV27-150-E3/54 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division sbyv27.pdf Description: DIODE STANDARD 150V 2A DO204AC
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 15 ns
Technology: Standard
Capacitance @ Vr, F: 15pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 2A
Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15)
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.07 V @ 3 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 150 V
auf Bestellung 3974 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
SBYV27-150-E3/54 SBYV27-150-E3/54 Hersteller : Vishay sbyv27.pdf Diode Switching 150V 2A 2-Pin DO-15 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Through Hole
Technology: Standard
Part Status: Active
SBYV27-150-E3\54 SBYV27-150-E3\54 Hersteller : Vishay Semiconductors Rectifiers 2A,150V,15NS,UF RECT