SC30Y503V Amphenol Thermometrics
AAS-920-307E-Thermometrics-NTC-Type-SC3050-021518-web.pdf
Hersteller: Amphenol Thermometrics
Description: THERMISTOR NTC 50KOHM BEAD
Packaging: Bulk
Package / Case: Bead
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
Resistance in Ohms @ 25°C: 50k
Resistance Tolerance: ±0.1°C
Length - Lead Wire: 1.50" (38.00mm)
Part Status: Active
Power - Max: 30 mW
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SC30Y503V Amphenol Thermometrics
Description: THERMISTOR NTC 50KOHM BEAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, Resistance in Ohms @ 25°C: 50k, Resistance Tolerance: ±0.1°C, Length - Lead Wire: 1.50" (38.00mm), Part Status: Active, Power - Max: 30 mW.
Weitere Produktangebote SC30Y503V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SC30Y503V SC30Y503V Hersteller : Amphenol Advanced Sensors AAS-920-307E-Thermometrics-NTC-Type-SC3050-021518--1315880.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 50K Ohm 0-70Deg C .032" cap Insul. Ld