SC50G104WH
SC50G104WH Amphenol Thermometrics
AAS-920-307E-Thermometrics-NTC-Type-SC3050-021518-web.pdf
Hersteller: Amphenol Thermometrics
Description: THERM NTC 100KOHM 4252K BEAD
Packaging: Bulk
Package / Case: Bead
Mounting Type: Free Hanging
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
B25/85: 4252K
Resistance in Ohms @ 25°C: 100k
Resistance Tolerance: ±0.2°C
Length - Lead Wire: 1.50" (38.00mm)
Power - Max: 50 mW
auf Bestellung 248 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SC50G104WH Amphenol Thermometrics
Description: THERM NTC 100KOHM 4252K BEAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Mounting Type: Free Hanging, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, B25/85: 4252K, Resistance in Ohms @ 25°C: 100k, Resistance Tolerance: ±0.2°C, Length - Lead Wire: 1.50" (38.00mm), Power - Max: 50 mW.
Weitere Produktangebote SC50G104WH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SC50G104WH SC50G104WH Hersteller : Amphenol Advanced Sensors AAS_920_307E_Thermometrics_NTC_Type_SC3050_021518_-2935904.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 50 K Ohm Below 0 to 70Deg C