SCL10D-13
SCL10D-13 SETsafe | SETfuse
Hersteller: SETsafe | SETfuse
Description: INRUSH CURRENT LIMITING THERMIST
Packaging: Bulk
Diameter: 0.512" (13.00mm)
Approval Agency: CQC, cURus, TUV
Current - Steady State Max: 5 A
Part Status: Active
R @ 25°C: 10 Ohms
R @ Current: 130 mOhms
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SCL10D-13 SETsafe | SETfuse
Description: INRUSH CURRENT LIMITING THERMIST, Packaging: Bulk, Diameter: 0.512" (13.00mm), Approval Agency: CQC, cURus, TUV, Current - Steady State Max: 5 A, Part Status: Active, R @ 25°C: 10 Ohms, R @ Current: 130 mOhms.