Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SCR315M000S001
SCR315M000S001
SCR315M000S001 NextGen Components
3372_SCR315M000S001.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: 315MHZ SAW RESONATOR 2 pad 2016
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: SAW
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height: 0.035" (0.90mm)
Frequency Tolerance: ±100kHz
Impedance: 50 Ohms
Frequency: 315 MHz
auf Bestellung 400000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SCR315M000S001 NextGen Components
Description: 315MHZ SAW RESONATOR 2 pad 2016, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: SAW, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height: 0.035" (0.90mm), Frequency Tolerance: ±100kHz, Impedance: 50 Ohms, Frequency: 315 MHz.