SCR35018R3KB
SCR35018R3KB Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
SCR35018R3KB.pdf
Hersteller: Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
Description: RX 1 COIL 2 LAYER 8.3UH 2000MA
Tolerance: ±10%
Packaging: Bag
Inductance: 8.3µH
Size / Dimension: 1.38" Dia x 0.05" H (35.0mm x 1.2mm)
Current Rating (Amps): 2A
Function: Receiver
Type: 1 Coil, 1 Layer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 160mOhm Max
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SCR35018R3KB Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
Description: RX 1 COIL 2 LAYER 8.3UH 2000MA, Tolerance: ±10%, Packaging: Bag, Inductance: 8.3µH, Size / Dimension: 1.38" Dia x 0.05" H (35.0mm x 1.2mm), Current Rating (Amps): 2A, Function: Receiver, Type: 1 Coil, 1 Layer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 160mOhm Max.