Produkte > ADVANCED PHOTONIX > SCW 1637-250R
SCW 1637-250R
SCW 1637-250R Advanced Photonix
DS-SCW-Pulsed-Laser-Diode-Series.pdf
Hersteller: Advanced Photonix
Description: 250MW, 1625NM PULSED LASER DIODE
Power (Watts): 250mW
Packaging: Tray
Package / Case: Radial, Can, 3 Lead (5.6mm, TO-18)
Wavelength: 1625nm
Current Rating (Amps): 1A
Voltage - Input: 3V
auf Bestellung 21 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SCW 1637-250R Advanced Photonix
Description: 250MW, 1625NM PULSED LASER DIODE, Power (Watts): 250mW, Packaging: Tray, Package / Case: Radial, Can, 3 Lead (5.6mm, TO-18), Wavelength: 1625nm, Current Rating (Amps): 1A, Voltage - Input: 3V.