Produkte > ADVANCED PHOTONIX > SCW 1737-225R
SCW 1737-225R
SCW 1737-225R Advanced Photonix
Laser-Diode-Single-Mode-Pulsed-Instrument-SCW-Series-V1.3.pdf
Hersteller: Advanced Photonix
Description: 1650NM LASER, 225MW POWER OUT
Packaging: Tray
Power (Watts): 225mW
Package / Case: Radial, Can, 3 Lead (5.6mm, TO-18)
Wavelength: 1650nm
Current Rating (Amps): 1A
Voltage - Input: 3V
Part Status: Active
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SCW 1737-225R Advanced Photonix
Description: 1650NM LASER, 225MW POWER OUT, Packaging: Tray, Power (Watts): 225mW, Package / Case: Radial, Can, 3 Lead (5.6mm, TO-18), Wavelength: 1650nm, Current Rating (Amps): 1A, Voltage - Input: 3V, Part Status: Active.