SD3931-10
SD3931-10 STMicroelectronics
en.CD00163589.pdf
Hersteller: STMicroelectronics
Description: RF MOSFET 100V M174
Packaging: Tray
Package / Case: M174
Current Rating (Amps): 10A
Frequency: 150MHz
Configuration: N-Channel
Power - Output: 175W
Gain: 21.3dB
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
Supplier Device Package: M174
Part Status: Active
Voltage - Rated: 250 V
Voltage - Test: 100 V
Current - Test: 250 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SD3931-10 STMicroelectronics
Description: RF MOSFET 100V M174, Packaging: Tray, Package / Case: M174, Current Rating (Amps): 10A, Frequency: 150MHz, Configuration: N-Channel, Power - Output: 175W, Gain: 21.3dB, Technology: MOSFET (Metal Oxide), Supplier Device Package: M174, Part Status: Active, Voltage - Rated: 250 V, Voltage - Test: 100 V, Current - Test: 250 mA.