Produkte > TGS > SD433M92F4054S
SD433M92F4054S
SD433M92F4054S TGS
SD433M92F4054S.pdf
Hersteller: TGS
Description: FILTER SAW 433.92MHZ 6-SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 2.5dB
Bandwidth: 2MHz
Frequency - Center: 433.92MHz
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SD433M92F4054S TGS
Description: FILTER SAW 433.92MHZ 6-SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 2.5dB, Bandwidth: 2MHz, Frequency - Center: 433.92MHz, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Part Status: Active.