Produkte > BANNER ENGINEERING > SD50P300WD15QP
SD50P300WD15QP
SD50P300WD15QP Banner Engineering
242994.pdf
Hersteller: Banner Engineering
LED Displays & Accessories SD50 Status Display with 15 State Discrete; 8 x 96 pixels; White Display LEDs; RGB Indicator LEDs; 300 mm Display length; Polycarbonate; 12-30 V dc; IP65; 150 mm (6 in) 5-pin M12 PVC Pigtail QD
auf Bestellung 13 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SD50P300WD15QP Banner Engineering