Produkte > BANNER ENGINEERING > SD50P300WKQP
SD50P300WKQP
SD50P300WKQP Banner Engineering
242037.pdf
Hersteller: Banner Engineering
LED Displays & Accessories SD50 Status Display with IO-Link; 8 x 96 pixels; White Display LEDs; RGB indicator LEDs; 300 mm Display length; Polycarbonate; 18-30 V dc; IP65; 150 mm (6 in) 4-pin M12 PVC Pigtail QD
auf Bestellung 13 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SD50P300WKQP Banner Engineering