Produkte > BANNER ENGINEERING > SD50P300WSQP
SD50P300WSQP
SD50P300WSQP Banner Engineering
242996.pdf
Hersteller: Banner Engineering
LED Displays & Accessories SD50 Status Display with Modbus; 8 x 96 pixels; White Display LEDs; RGB Indicator LEDs; 300 mm Display length; Polycarbonate; 12-30 V dc; IP65; 150 mm (6 in) 4-pin M12 PVC Pigtail QD
auf Bestellung 7 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SD50P300WSQP Banner Engineering