Produkte > BANNER ENGINEERING > SD50P300WSR9QP
SD50P300WSR9QP
SD50P300WSR9QP Banner Engineering
248525.pdf
Hersteller: Banner Engineering
LED Displays & Accessories SD50 Wireless Status Display w/ Serial Radio 900 MHz 1/2 W; 8 x 96 pixels; White Display LEDs; RGB Indicator LEDs; 300 mm Display length; Polycarbonate; 12-30 V dc; 150 mm (6 in) 4-pin M12 PVC Pigtail QD
auf Bestellung 6 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SD50P300WSR9QP Banner Engineering