Produkte > COILTRONICS / EATON > SD7030-221-R
SD7030-221-R
SD7030-221-R Coiltronics / Eaton
Bus_Elx_DS_4330_SD7030_Series-473371.pdf
Hersteller: Coiltronics / Eaton
Fixed Inductors 220uH 0.36A 1102mOhms
auf Bestellung 1187 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SD7030-221-R Coiltronics / Eaton
Description: FIXED IND 211UH 510MA 1.322 OHM, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.322Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 360mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 211 µH, Current Rating (Amps): 510 mA.
Weitere Produktangebote SD7030-221-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SD7030-221-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-sd7030-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 211UH 510MA 1.322 OHM
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.322Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 360mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 211 µH
Current Rating (Amps): 510 mA
Produkt ist nicht verfügbar
SD7030-221-R SD7030-221-R Hersteller : Eaton Electronics eaton_sd7030_shielded_drum_core_power_inductors_da-1608784.pdf Power Inductors - SMD 220uH 0.36A 1102mOhms