Produkte > EATON ELECTRONICS > SDCH1V5040-681M-R
SDCH1V5040-681M-R
SDCH1V5040-681M-R Eaton Electronics
eaton-sdch1v50-semi-shielded-smt-power-inductor-data-sheet-elx1033-en.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Power Inductors - SMD SDCH1V5040, 680nH, 0.28A, 2 PADS, SMT
auf Bestellung 1789 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDCH1V5040-681M-R Eaton Electronics
Description: IND 680 UH 0.28A SMT, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 5.578Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 280mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm), Inductance: 680 µH, Current Rating (Amps): 230 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SDCH1V5040-681M-R SDCH1V5040-681M-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_sdch1v50_semi_shielded_smt_power_inductor_da-2326206.pdf Power Inductors - SMD SDCH1V5040, 680nH, 0.28A, 2 PADS, SMT
auf Bestellung 443 Stücke:
Mindestbestellmenge: 5
SDCH1V5040-681M-R SDCH1V5040-681M-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton_sdch1v50_semi_shielded_smt_power_inductor_da-2326206.pdf Power Inductors - SMD IND, SHLD DRM 1.5uH, 6.52A SMT
auf Bestellung 2646 Stücke:
Mindestbestellmenge: 5
SDCH1V5040-681M-R SDCH1V5040-681M-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-sdch1v50-semi-shielded-smt-power-inductor-data-sheet-elx1033-en.pdf Description: IND 680 UH 0.28A SMT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 5.578Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 280mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm)
Inductance: 680 µH
Current Rating (Amps): 230 mA