Produkte > EATON ELECTRONICS > SDCL1V2510-150M-R
SDCL1V2510-150M-R
SDCL1V2510-150M-R Eaton Electronics
eaton-sdcl1v25-semi-shielded-smt-power-inductor-data-sheet-elx1030-en.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Power Inductors - SMD SDCL1V2510, 15.0nH, 0.55A, 2 PADS, SMT
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDCL1V2510-150M-R Eaton Electronics
Description: IND 15 UH 0.55A SMT, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 750mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 550mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 450 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SDCL1V2510-150M-R SDCL1V2510-150M-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton_sdcl1v25_semi_shielded_smt_power_inductor_da-2326226.pdf Power Inductors - SMD SDCL1V2510, 15.0nH, 0.55A, 2 PADS, SMT
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
SDCL1V2510-150M-R SDCL1V2510-150M-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_sdcl1v25_semi_shielded_smt_power_inductor_da-2326226.pdf Fixed Inductors IND, SDCL1V2510, 15.0nH
SDCL1V2510-150M-R SDCL1V2510-150M-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-sdcl1v25-semi-shielded-smt-power-inductor-data-sheet-elx1030-en.pdf Description: IND 15 UH 0.55A SMT
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 750mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 550mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 450 mA