Produkte > EATON ELECTRONICS > SDCL1V2510-2R2M-R
SDCL1V2510-2R2M-R
SDCL1V2510-2R2M-R Eaton Electronics
eaton-sdcl1v25-semi-shielded-smt-power-inductor-data-sheet-elx1030-en.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Power Inductors - SMD SDCL1V2510, 2.2nH, 1.6A, 2 PADS, SMT
auf Bestellung 7623 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDCL1V2510-2R2M-R Eaton Electronics
Description: IND 2.2 UH 1.60A SMT, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 150mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.6A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1.4 A.
Weitere Produktangebote SDCL1V2510-2R2M-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SDCL1V2510-2R2M-R SDCL1V2510-2R2M-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-sdcl1v25-semi-shielded-smt-power-inductor-data-sheet-elx1030-en.pdf Description: IND 2.2 UH 1.60A SMT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 150mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.6A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A